Влада Угорщини проведе внутрішнє розслідування у справі захоплення українських інкасаторів та коштів Ощадбанку, відомій як справа українського “золотого конвою”.
Про це повідомляє глава угорського уряду Петер Мадяр у соцмережі Х.
За його словами, перевірку проведуть у Національній податковій та митній адміністрації, Центрі боротьби з тероризмом та інших причетних державних органах.
“Ми доручили провести негайне внутрішнє розслідування в Національній податковій та митній адміністрації, Центрі боротьби з тероризмом та інших відповідних органах у зв’язку зі справою про український “золотий конвой”. Генеральний прокурор повинен негайно зайнятися цим питанням”, – написав Мадяр.
Україна неодноразово закликала угорську сторону обʼєктивно розслідувати всі обставини захоплення українських інкасаторів і цінностей Ощадбанку, а також забезпечити належну компенсацію за завдану фізичну та моральну шкоду.
Раніше повідомлялось,Україна повернула кошти та цінності Ощадбанку, які угорські спецслужби захопили в березні цього року під час затримання українських інкасаторів.
Також слідкуйте за“Прямим”уFacebook,X,TelegramтаInstagram.





















